BETA versija

NAUJA dalys.lt BETA versija 

Nuolatos siekiame tobulėti bei suteikti geriausią naudojimosi patirtį visiems savo klientams, kurie naudojasi dalys.lt pardavimų kanalu. Vedami šio tikslo, mes sukūrėme visiškai atnaujintą ir unikalią, BETA dalys.lt pardavimų kanalo versiją. Ši, kardinaliai pasikeitusi versija skiriasi ne tik išvaizda, naujomis ir vartotojui draugiškomis funkcijomis, tačiau ir prisitaiko bei išpildo visus mūsų esamų ir būsimų klientų poreikius. 

Mums svarbi Jūsų nuomonė 

Šios naujos versijos išleidimas pareikalavo daugybės pastangų ir laiko, tačiau, kaip ir kiekvienam kūriniui, norint pasiekti tobulumą - tam reikia šiek tiek laiko. Atsiprašome, jei naudojantis mūsų atnaujinta BETA dalys.lt versija susidursite su netikėtomis klaidomis, kurios gali sutrikdyti Jūsų naudojimąsi mūsų atnaujintu pardavimų kanalu. Tačiau, būsime tikrai dėkingi, jei prisidėsite prie mūsų tolimesnio tobulėjimo ir pranešite apie šiuos atvejus mūsų komandai el.paštu: [email protected] O mes prižadame, jog atsižvelgsime į visus Jūsų pastebėjimus ir toliau plėtosime tokį dalys.lt, kuris patenkins kiekvieno vartotojo poreikius.


Jei kiltų klausimų ar tiesiog norėsite pasidalinti savo patirtimi ar pasiūlymai, tai lauksime iš Jūsų žinių! Gero naudojimosi atnaujinta - BETA dalys.lt versija!