Apie mus

KODĖL DALYS.LT?

Prireikus detalių automobiliui ar motociklui žinote, jog norint įsigyti detalę, teks sugaišti daug laiko. O reikia visai nedaug - realių prekių realiu laiku iš realių pardavėjų! Daugiau nebereikės skambinti į autolaužynus, gaišti laiko spūstyse važiuojant detalių pasiimti. Perkant Dalys.lt gausite detalę iš autolaužyno nebuvę autolaužyne!

Dalys.lt portale paprasta ir patogu apsipirkti – randate Jums reikalingą detalę, dedate į krepšelį, pasirenkate pristatymo būdą, apmokate, detalę Jums greitai pristatys kurjeris arba atsiimsite ją vietoje iš pardavėjo. Dalys.lt rasite tik patikimų pardavėjų parduodamas naudotas detales, nes pas mus nėra netikrų ar kopijuotų skelbimų. Užtikriname, kad gausite tą prekę, už kurią sumokėsite. Jeigu detalė Jums netiks, turėsite 14 dienų jai grąžinti arba pakeisti.

Prekybos platformą Dalys.lt valdo įmonė UAB „Recaras“ (daugiau: www.recar.lt). Visi pardavėjai norintys talpinti skelbimus Dalys.lt privalo naudotis ReCar naudotų dalių valdymo ir pardavimo sistema. Pardavėjams tai suteikia galimybę susitvarkyti su dažname autolaužyne tvyrančiu chaosu ir integruoti sandėlį su Dalys.lt, eBay, bei kitais pardavimo portalais didinančiais pardavimus. Mūsų platformos pirkėjams tai užtikrinimas, kad tą detalę, kurią mato ekrane, gali įsigyti iš karto.

Dalys.lt platformoje pardavėjų ir skelbimų skaičius nuolat auga, taip stengiamės užtikrinti kad jūs rastumėte sau reikalingas naudotas detales savo automobiliui ar motociklui.